O NAS

Poznaj nas!

 

        W naszym przedszkolu i żłobku stawiamy na rozwój dziecka przez zabawę. Wykwalifikowana kadra, a także współpraca z Wydziałem Edukacji i Oświaty pozwala nam oferować najwyższej jakości opiekę i poziom edukacji dla Państwa dziecka. Dodatkowo, dzięki dofinansowaniu Przedszkola i Żłobka przez Urząd Miejski Wrocławia, możemy być dla Państwa atrakcyjni cenowo, jednocześnie zachowując wysoki poziom oferty edukacyjnej! Nasze największe zalety to kameralne grupy, profesjonalna kadra, umiejętność zainteresowania dziecka światem i wiedzą, a także gwarancja bezpieczeństwa i dobrego wyboru, czego najlepszym przykładem są referencje od rodziców, którzy obdarzyli nas zaufaniem.

 

  • Wieloletnie doświadczenie 
  • Kameralne grupy
  • Wysoki poziom edukacji 
  • Placówka z pasją

O naszej kadrze

 

 

Nauczyciel odgrywa ważną role w życiu każdego dziecka.


        Nauczyciel jest jedną z ważniejszych osób mających wpływ na kształtowanie się u dziecka sposobu postrzegania świata i siebie samego. Dbamy o to, aby każdy zatrudniony przez nas opiekun i nauczyciel był w pełni oddany opiece nad dziećmi i kochał swoją pracę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dobremu przygotowaniu merytorycznemu, nasi nauczyciele wiedzą jak uczyć dzieci w przyjemny dla nich sposób, czyli poprzez zabawę.


Kadra zatrudniona w naszym przedszkolu, to wyjątkowe osoby. Panie wychowawczynie starają się, aby każdy dzień w naszej placówce, był dla Państwa dziecka niezapomnianą przygodą. Sprawdź nas i zapewnij swojemu dziecku edukację w wyjątkowym wydaniu i opiekę na najwyższym poziomie!