KADRA

Nauczyciel odgrywa bardzo istotną role w życiu każdego dziecka

 

        Nauczyciel jest jedną z ważniejszych osób mających wpływ na kształtowanie się u dziecka sposobu postrzegania świata i siebie samego. Dbamy o to, aby każdy zatrudniony przez nas opiekun i nauczyciel był w pełni oddany opiece nad dziećmi i kochał swoją pracę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dobremu przygotowaniu merytorycznemu, nasi nauczyciele wiedzą jak uczyć dzieci w przyjemny dla nich sposób, czyli poprzez zabawę.

Danuta Biskup

Dyrektor ds. pedagogicznych


Moje całe życie, zarówno prywatne, jak i zawodowe, obraca się wokół dzieci. Posiadam 20-letnie doświadczenie w pracy w przedszkolach państwowych i prywatnych. Jestem absolwentką pedagogiki. Ukończone Studium Kulturalno-Oświatowe o specjalności Teatr Amatorski daje mi kwalifikacje do prowadzenia zajęć teatralnych. Dodatkowo posiadam tytuł opiekuna medycznego, dzięki czemu podopiecznie mogą czuć się przy mnie jeszcze bardziej bezpiecznie. Kocham dzieci, a kontakt z nimi sprawia, że czuję się młodsza, radośniejsza i szczęśliwsza. Możliwość przekazania najmłodszym mojej wiedzy i doświadczenia sprawia mi wiele satysfakcji.


Jolanta Jarząb

Zastępca Dyrektora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klaudia Klonowska

Opiekun prowadzący w żłobku

 

Wychowawca w najmłodszej grupie żłobkowej. W 2013 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku język polski z terapią pedagogiczną w Kolegium Nauczycielskim im. Grzegorza Piramowicza we Wrocławiu, a w 2015 roku studia magisterskie na kierunku filologia polska ze specjalnością lider i animator społeczności lokalnej na Uniwersytecie Wrocławski. Swoje wykształcenie poszerzyłam jako uczestniczka rocznego kursu na kierunku: specjalista opiekunka dziecięca. W trakcie studiów uczestniczyłam w licznych kursach oraz wolontariatach. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności. Prywatnie można mnie spotkać z dobrą książką w dłoniach, na meczach siatkówki, koncertach lub na ukochanej Ukrainie.

Ewelina Żołyńska

Opiekun prowadzący w żłobku

 

Opiekun- wychowawca w grupie dwulatków. Ukończyłam studia licencjackie na kierunkach Język polski z terapią Pedagogiczną oraz Język polski z edukacją wczesnoszkolną w Kolegium Nauczycielskim im G. Piramowicza we Wrocławiu. Studia Magisterskie ukończyłam na kierunku lider i animator społeczności lokalnej na Uniwersytecie Wrocławskim. Od zawsze swoją przyszłość wiązałam z pracą, z dziećmi, ponieważ to ona daje mi największą satysfakcję i spełnienie. Początkowo jako wychowawca podczas letnich kolonii i obozów młodzieżowych, jako stażysta w Gimnazjum Publicznym im. M. Kopernika w Ścierawie, oraz członek Fundacji „OMNIVEDA” we Wrocławiu. Cały czas pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach doszkalających. Jestem osobą kreatywną, otwartą i odpowiedzialną, w wykonanie zadań wkładam wiele pasji i serca. Wierzę, że jako nauczyciel jestem przyjacielem dziecka i wraz z nim odkrywam świat na nowo. Prywatnie lubię wszelkiego rodzaju sport, muzykę i literaturę.

 

Monika Wiśniewska

Nauczyciel Wychowawaca 

 

Ukończyłam studia pedagogiczne o specjalizacji Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki odbytym praktykom oraz doświadczeniu zawodowym zdobyłam odpowiednie kompetencje odnośnie opieki nad dziećmi. Obecnie, aby rozwijać swoje zainteresowanie podjęłam studia na kierunku Poradnictwo i Pomoc Psychopedagogiczna. Jestem osobą sumienną, odpowiedzialną oraz pozytywnie nastawioną do świata. Staram się do każdego dziecka podchodzić w indywidualny sposób, tak aby czuło się swobodnie i bezpiecznie. Ważne jest dla mnie, aby prowadzone zabawy i ćwiczenia w żłobku sprzyjały rozwojowi dzieci.

Alicja Goś

Opiekun w żłobku 

 

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wielkopolskim na kierunku pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną, a obecnie kontynuuję studia na Uniwersytecie Wrocławki na kierunku pedagogika opiekuńcza z terapią. Doświadczenie zdobywałam w ośrodku edukacyjnym „Czym skorupka za młodu…” gdzie rozbudzałam w dzieciach zainteresowanie naukami ścisłymi: matematyką i fizyką. Poza pracą z dziećmi realizuję się w szeroko pojętej aktywności artystycznej i swoje zdolności plastyczne staram się wykorzystywać podczas zajęć z maluszkami, aby pozytywnie wpływać na ich twórczy rozwój. Wybrałam tę pracę, ponieważ zawsze chciałam pracować z dziećmi; dostarcza mi to wiele radości i satysfakcji. Zależy mi na tym, aby dzieci chętnie przychodziły do żłobka oraz wracały do niego z uśmiechem na twarzy. Wkładam w pracę z dziećmi całe serce, a ich uśmiechy są dla mnie największą nagrodą.

Renta Mirska

Opiekun w żłobku

 

Wybrałam tę pracę, ponieważ, dzieci stanowią ważną część mojego życia prywatnego i zawodowego od wielu lat. Prywatnie jestem mamą dorosłych córek bliźniaczek i ciekawego świata, radosnego siedmiolatka. W pracy kieruję się miłością i szacunkiem, a suchą dyscyplinę zastępuję cierpliwością i konsekwencją. Pogodne usposobienie i poczucie humoru pomagają mi w zdobywaniu dziecięcych serc. Spotkania z dziećmi są dla mnie źródłem satysfakcji i inspiracji. To fantastyczna przygoda wprowadzić maluchy w świat i dbać, by żłobek stał się, choć w małym stopniu drugim domem: miejscem pełnym radości, miłości, bezpieczeństwa i wyrozumiałości. Wierzę, że matczyne podejście do dziecka ukoi każdy smutek i zapewni zrównoważony rozwój naszym dzieciom.

Magdalena Rakiej

Opiekun w żłobku

 

Agnieszka Jasionowicz

Opiekun w żłboku 

Text...