Nauczyciel jest jedną z najważniejszych osób mających wpływ na kształtowanie się u dziecka sposobu postrzegania świata i siebie samego.

Dbamy o to, aby każdy zatrudniony przez nas opiekun i nauczyciel był w pełni oddany opiece nad dziećmi i kochał swoją pracę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dobremu przygotowaniu merytorycznemu, nasi nauczyciele wiedzą jak uczyć dzieci w przyjemny dla nich sposób, czyli poprzez zabawę.

KADRA

Pani Ewelina

 

Dyrektor ds. pedagogicznych. Ukończyłam studia licencjacie na dwóch kierunkach: język polski  z terapią pedagogiczną oraz język polski z edukacją wczesnoszkolną we wrocławskim Kolegium Nauczycielskim. Studia magisterskie realizowałam na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Lider i animator społeczności lokalnej, studia podyplomowe z zakresu nowoczesnego zarządzania placówkami oświatowymi na Uniwersytecie Ekonomicznym. Praca z dziećmi to ciągły rozwój, dlatego staram się podnosić swoje kwalifikacje korzystając z kursów i szkoleń. Obecnie jestem w trakcie szkolenia na trenera I stopnia Sensoplastyka®. Jestem osobą kreatywną, pogodną, mocno zaangażowaną w swoje obowiązki. W swojej pracy pragnę przede wszystkim zarażać dzieci swoją ciekawością do świata, pozwalać im swobodnie odkrywać samych siebie i dać poczucie sprawstwa. Wierzę, że jako nauczyciel jestem w głównej mierze przyjacielem dziecka.

Pani Klaudia


W 2013 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku język polski z terapią pedagogiczną w Kolegium Nauczycielskim im. Grzegorza Piramowicza we Wrocławiu, a w 2015 roku studia magisterskie na kierunku filologia polska ze specjalnością lider i animator społeczności lokalnej na Uniwersytecie Wrocławski. Swoje wykształcenie poszerzyłam jako uczestniczka rocznego kursu na kierunku: specjalista opiekunka dziecięca. W trakcie studiów uczestniczyłam w licznych kursach oraz wolontariatach. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Lubię patrzeć na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności. Prywatnie można mnie spotkać z dobrą książką w dłoniach, na meczach siatkówki, koncertach lub na ukochanej Ukrainie.

Pani Renata

 

Wybrałam tę pracę, ponieważ, dzieci stanowią ważną część mojego życia prywatnego i zawodowego od wielu lat. Prywatnie jestem mamą dorosłych córek bliźniaczek i ciekawego świata, radosnego siedmiolatka. W pracy kieruję się miłością i szacunkiem, a suchą dyscyplinę zastępuję cierpliwością i konsekwencją. Pogodne usposobienie i poczucie humoru pomagają mi w zdobywaniu dziecięcych serc. Spotkania z dziećmi są dla mnie źródłem satysfakcji i inspiracji. To fantastyczna przygoda wprowadzić maluchy w świat i dbać, by żłobek stał się, choć w małym stopniu drugim domem: miejscem pełnym radości, miłości, bezpieczeństwa i wyrozumiałości. Wierzę, że matczyne podejście do dziecka ukoi każdy smutek i zapewni zrównoważony rozwój naszym dzieciom.

Pani Patrycja

 

Mam na imię Patrycja i jestem studentką drugiego roku psychologii w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Ukończyłam kursy instruktora sportu oraz z zakresu dietetyki. Jednym z moich pierwszych doświadczeń zawodowych było prowadzenie zajęć motoryczno-ruchowych dla najmłodszych i od tego momentu całkowicie postawiłam na pracę z dziećmi. Praca w żłobku pomaga mi się rozwijać i realizować pod kątem studiów, które również planuję kierować w stronę psychologii dziecięcej, dlatego szczególną uwagę zwracam na indywidualne podejście do każdego z podopiecznych. Moje główne zainteresowania to sport oraz dobre kino.

Pani Maksymiliana

 

Ukończyłam studia inżynierskie oraz magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, na kierunku zarządzanie i inżynieria produktów chemicznych. Przez kilka lat opiekowałam się dziećmi, dawało mi to dużo satysfakcji oraz pozytywnej energii.  Postanowiłam całkiem się przebranżowić i ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku oraz klubie dziecięcym. W 2017 roku podjęłam pierwszą pracę w żłobku. W pracy uwielbiam obserwować jak dzieci stawiają swoje pierwsze kroki, wypowiadają pierwsze słowa oraz czerpię od nich ogromną ciekawość świata i niesamowitą szczerość oraz zaufanie. Popołudniami opiekuję się dodatkowo dziećmi w różnym wieku.  Jestem osobą ambitną, dokładną oraz kreatywną. Czas wolny spędzam m.in. na jeżdżeniu na rowerze, pływaniu oraz układaniu puzzli.

Pani Klaudia


Ukończyłam studia magisterskie z psychologii oraz podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Byłam także słuchaczką kursu na opiekuna medycznego. Posiadam 8-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Byłam wolontariuszką na Uniwersytecie Dzieci. W pracy pedagogicznej staram się budować atmosferę opartą na poczuciu bezpieczeństwa i poszanowaniu indywidualności, uwzględniając emocjonalny wymiar dialogu.

Pani Magdalena


Ukończyłam Pedagogikę Resocjalizacyjną na Uniwersytecie Wrocławskim. Próbując dotrzeć do swojego wewnętrznego potencjału i odkryć właściwe miejscu w życiu uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach związanych z edukacją, rozwojem i opieką dzieci. Posiadam 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi (obozy, kolonie, edukacja przedszkolna, praca w szkole jako pedagog szkolny). Uważam, że istotne w pracy z dziećmi są takie wartości jak cierpliwość, wyrozumiałość i przyjacielska postawa wobec innych, ale także indywidualne podejście oraz szacunek do drugiego człowieka. Podczas pracy staram się zaszczepić w dzieciach potrzeby doświadczania i poznawania. W kontakcie z najmłodszymi opieram się na budowaniu zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Jestem osobą pogodną, przez życie idę z uśmiechem, w myśl zasady „śmiech to najmniejszy dystans między dwojgiem ludzi”. W wolnej chwili można mnie spotkać w górach, uwielbiam także aktywność na świeżym powietrzu.