Zadzwon do nas! :)
tel. (71)727 80 39 lub 727 920 920

Poznaj nas

Przedszkole i Żłobek „Tomcio Paluch” funkcjonuje już od 2008 roku. Dzięki obdarzeniu Nas przez te lata Państwa zaufaniem możemy robić to, co najbardziej kochamy, czyli pracować z dziećmi!

W naszym przedszkolu i żłobku stawiamy na rozwój dziecka przez zabawę. Wykwalifikowana kadra, a także współpraca z Wydziałem Edukacji i Oświaty pozwala nam oferować najwyższej jakości opiekę oraz poziom edukacji dla Państwa dziecka. Na dodatek dzięki dofinansowaniu Przedszkola oraz Żłobka przez Urząd Miejski Wrocławia możemy być dla Państwa atrakcyjni cenowo, jednocześnie zachowując wysoki poziom oferty edukacyjnej! Nasze największe zalety, to kameralne grupy, profesjonalna kadra, umiejętność zainteresowania dziecka światem i wiedzą, a także gwarancja bezpieczeństwa i dobrego wyboru czego najlepszym przykładem są referencje od rodziców, którzy obdarzyli nas zaufaniem.

Nasza kadra

Referencje

„Opieka Pań była ciepła i opiekuńcza, zauważalne było, że dzieci łatwo nawiązują ze sobą kontakt i lubią swoje Panie. […] Panie działały z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. W doskonały sposób potrafiły zorganizować dzieciom czas i różne święta w przedszkolu.”
Beata Barć – mama Kamila i Uli
„Mnóstwo zajęć, które przedszkole organizuje oraz bardzo dobra opieka dydaktyczna spowodowały, że mój syn bardzo dobrze się rozwija. Panie bardzo przykładają się do opieki nad dziećmi oraz starają się wypełnić im pożytecznie czas. Zawsze wiem co mój syn robił w ciągu dnia, jakie zajęcia odbył oraz czy zjadł wszystkie posiłki.”
Natalia Senczyna - mama Oliviera
Jako rodzice dwójki dzieci, które uczęszczały do przedszkola „Tomcio Paluch”, wyrażamy zadowolenie z tej placówki. W trakcie swojego długoletniego pobytu, miały tam zapewnioną świetną opiekę i były bardzo szczęśliwe. Chcielibyśmy podkreślić fakt odpowiedniego doboru personelu. Panie Przedszkolanki odnosiły się do dzieci ciepło, ale również poświęcały im dużo cennego czasu”
Jolanta i Rafał Franczak – rodzice Amelii i Adasia